Viešbutis Iberostar Hermes 4 (Graikija /Kreta)

No Comments
Kruizai

Aprašymas: dešimt kompleksas Iberostar Hermes 4, pastatytas 1971, šalia Aghios Nikolaos pirmoje eilutėje paplūdimio, yra geriausias variantas įdomus, informatyvus ir atsipalaiduoti atostogų. Netoli viešbučio yra ne tik pajūris, bet vaizdingos ežero Vulismeni krantinėje, kur galima vaikščioti aplink ir pasideginti ant smėlio paplūdimiai, žinomų švara.

Tiesiog pora minučių pėsčiomis – miesto centrą su pramogų, smuklės, suvenyrų parduotuvės ir prabangių naktinių klubų įvairovė. Svečiai gali mėgautis nuostabų kalnų peizažu iš savo kambarių langus ir stebėti saulėlydį.

Dėl verslo keliautojas produktyvaus darbo sąlygos. Ventiliatoriai kelionių Svečiai galės mėgautis kultūros ir istorines vietas miesto ir sužinoti apie vietinių gyventojų tradicijų. Viešbutis Iberostar Hermes 4 – yra turizmo sritis, kur kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus, socialinės deganti kelione i tunisa klasės ir statusą, gali tikrai atsipalaiduoti ir pamiršti apie aktualijas.

Jūs galite gauti čia nuo Herakliono oro uosto, įsikūręs 65 km. Be to, netoliese yra autobusų stotelė.

Kambariai: Visos 217 kambarių Iberostar Hermes Hotel yra dekoruoti šiltomis spalvomis. Visuose kambariuose (išskyrus vienviečius) turi balkonus su vaizdu į kalnus arba jūrą. Eliminavus sezono ne darbo centrinis oro kondicionierius. Bendra kaina įeina DVD-grotuvas, palydovinė televizijos (muzikos kanalą), Internetas, hipoalerginių užvalkalai, plaukų džiovintuvas ir tiesioginis telefonas. Jei nori naudotis baras, šaldytuvas, seifas, jūs turite mokėti. Dienos rūkaliai pagaminti lino ir šlapias valymas.

Maistas: Viešbutis Iberostar Hermes 4 siūlo keletą maitinimo sistemos: “viskas įskaičiuota”, pilnas maitinimas paskutine minute egiptas ir maitinimas – priklausomai nuo buvimo trukmę. Galia yra pagrindiniame restorane grafiką. Pietums ir vakarienei patiekiami alkoholiniai ir nealkoholiniai produktus. Per dieną, svečiai užkandžiai, šalti gėrimai, namų vyno ir alaus.

Po pietų, apsilankykite užkandžių baras “Bay View”, įsikūrusi pastatų komplekse. Ji siūlo skanų kava, skanus desertai ir kokybišką aptarnavimą.

Jauki kavinė “Del Mar”, dizainas primena jachta, jūs galite praleisti laiką su skaniu kokteiliais.

Dėl smulkių spiritinių atviras baras “Hermes” žinovų, stengiasi 24,00. Meniu turtingas asortimentas likerius, aperityvai, alus, vynas, viskis.

Paplūdimys: Švaraus žvyro ir smėlio paplūdimys driekiasi 50 metrų nuo viešbučio “Iberostar Hermes 4. Komentarai apie Coast teigiamas. Paplūdimio infrastruktūra yra mokama. Poilsiautojai darbo taško vandens veikla ir nardymo centras.

Papildoma kelione internetu informacija: Pastate yra trys skirtingi plotai konferencijų salė (380 žmonės), aprūpintos modernia įranga ir baldais. Atsižvelgiant į turtingą biblioteką, skaityklą ir bevielio interneto buvimas.

Laisvalaikis lauko baseinas pripildytas jūros vandeniu, sporto klubas, kelionių agentūra. Sukurtas vaikų žaidimo aikštelė ir baseinas. Be to, atviri papuošalų ir suvenyrų parduotuvės, pirtis, valiutos keitykla ir skalbykla.

Digest” Pagrindiniai privalumai Iberostar Hermes 4: vieta netoli jūros ir miesto centro, daug pramogų paslaugų ir išorės infrastruktūros plėtra. Demokratiniam kainą galite atsipalaiduoti “viskas įskaičiuota”.

Čia teikia svečiams komfortą, ramybę ir šiltą požiūrį į darbuotojus. Triukšmingi turistai viešbučio nematė, pagrindinis kontingentas – Verslo užsieniečiai ir vyresnio amžiaus žmonės, kurie atvyksta čia naujų emocijų ir įspūdžių. Kaip matote iš nuomonių, apie 70% poilsiautojų laimingas grįžti į šią vietą ir kitais metais.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>