Sunny Beach Kosta del Sol

No Comments
Kruizai

Tuo pietus galo Iberijos pusiasalyje yra garsaus Ispanijos kurortas Kosta del Sol. Vien geografinis pavadinimas šioje vietoje gali pasakyti labai daug. Ispanų kalba tai reiškia “Sunny Beach”. Ir pavadinimas puikiai apibūdina šį pakrantėje Andalūzijos ruožas. Ten tikrai saulėta ir žiemos pradžia galima laikyti tiesiog žiūri į kalendorių. Temperatūra retai nukrenta žemiau 16 C net sausio mėnesį. Kosta del Sol – ne sezono metu kurorte. Saulė šviečia čia 320 dienų per metus. Ši, nors ir ne vienintelis, bet vienas iš pagrindinių priežasčių, dėl savo populiarumo.

Costa del Sol, Ispanija. Viešbučiai, pramogų ir lektuvu bilietai i stambula infrastruktūra

Tai Viduržemio jūros pakrantės ruožas tęsiasi nuo Malagos į Gibraltarą. Čia visi dislokuoti veidą link jūros, ir visiškai nėra, kad gali trukdyti patogiai atsipalaiduoti ir malonaus buvimo. Šiame Andalūzijos ir be gamybos įrenginių, kurie daro neigiamą poveikį aplinkai, dalis. Stuburą Malagoje ekonomikos priimti turistus iš visų šalių ir žemynų. Daug kilometrų palei vaizdingos paplūdimiai su švariu smėliu pakrantėje. Šiek tiek didesnis dėl pakrančių kalvų padengta vešlia augmenija subtropikų kalnuose driekiasi kaip begalinis eilutės viešbučių, kempingų, barų, restoranų, naktinių klubų ir kitų pigus skrydziai i chanija pramogų vietų.

Turizmo infrastruktūra Kosta del Sol jau seniai atstatyta ir atitinka aukščiausius tarptautinius standartus šioje Andalūzijos sfere.Kurortnoe pakrantės – vienos iš labiausiai prestižinių Viduržemio jūros regione, ir žemė yra labai brangi. Ši aplinkybė turėjo laiko įvertinti daug turtingų ir galingų žmonių šiame pasaulyje. Jie savo žemės turto išsibarsčiusios palei pakrantę iki Gibraltaro. Negalima atimti iš jūsų dėmesį krantą ir atstovus meninės bohemos ir šou verslo.

Be prabangos paplūdimio atostogų, senovės Andalūzija, siūlo galimybę prisijungti prie savo unikalią pigus lektuvu bilietai i lanzarote kultūrą, paminklai, objektus ir artefaktus kad gausu palei visą atostogų Costa del Sol ir šalia jo. Svarbiausi istorinių vietų turėtų būti seniausias architektūros ir parkų ansamblis Alhambra, taip pat parkais Siera de la nieve ir Montes de Malaga.

Costa del Sol. Ekskursijos

Kainų parametrai turai šioje pakrantėje nėra klasifikuojami kaip visuomenei, bet pasiūlyti jiems visas pasaulio pirmaujančių kelionių modelius. Politikos formavimas ir pardavimas turų šioje srityje yra gana lanksti. Visapusiškai atsižvelgti į individualius klientų poreikius, ir ekskursijos galimybė išvykos ​​į skirtingas vietas. Dideli kainų svyravimai turai, priklausomai nuo sezono negalima atsekti. Arčiausiai Kosta del Sol tarptautinis oro uostas yra Malaga.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>