Stambulo taksi įdiegti vaizdo kameros

No Comments
Kruizai

Diegimas kameras miesto taksi, kuriomis siekiama užtikrinti vairuotojų saugumą.

“Mes taip pat įrengti mašiną mažų nešiojamų kompiuterių, keleiviai gauna didžiausią malonumą iš kelionės ir galėjo sužinoti ką nors, jei reikia, per internetą”, – sakė Stambulo rūmų taksi vairuotojai vadovas.

Tender for fotoaparatų ir kompiuterių už taksi vyks kitą mėnesį.

Bendrovė, kuri ilgainiui pasirašyti sutartį, ar ne gauti kompensaciją pinigais – su ja mokama reklamuoti savo paslaugas ir produktus, kurie bus transliuojami Stambulas taksi.

Skyrius rūmai taksi vairuotojai taip pat paskelbė apie planus išleisti identifikavimą vairuotojams, kurie tuo pat metu tarnauja licencijas, kurios suteikia teisę valdyti taksi. Ši priemonė turėtų padėti sumažinti taksi vairuotojai, kurie dirba nelegaliai Stambule numerį. Dažni patikrinimai padės pasirūpinti, kad visi taksi vairuotojai, dirbantys pagal licenciją, sakė Antalija Šiandien.

Mokesčius, kurie yra oficialiai įregistruotų taksi vairuotojų galvos skausmas, vairuotojai verčiami dirbti nelegaliai dalį. Užmokesčio skirtumas už kelionę į vardines ir nelegalių taksi gali pasiekti 50%. Tai yra viena iš padidėjusio populiarumo tarp taksi, kad veikia nelegaliai keleivių priežasčių.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>