“Rygos Miller” padidėja 19% padidinti savo eksporto apimtis

No Comments
Kruizai

Vienas iš didžiausių grūdų perdirbtą Baltics “Riga Miller” toliau gerino savo eksporto veiklos rezultatai ir padidėjęs eksportas pernai finansinė veikla 19%, palyginti su 2011 metais, portalas “Delfi” sužinojau įmonę.

Sparčiausiai eksporto apyvartos ilgametis eksporto rinkose, pavyzdžiui, Estijoje ir Lietuvoje. Praėjusiais metais didelis renginys “Ryga Milleris” į pramonės produktų, Čekijos Respublikoje pradėti eksportuoti istorijoje.

Bendrovė teigia, kad bendra eksporto apyvarta beveik 30%. “Ryga Milleris” vartotojų ir pramonės produktų užsienio rinkose Lietuvoje, Estijoje, Suomijoje, Rusijoje ir Čekijoje dabar.

Pernai “Miller Rygos eksportas padidėjo visose eksporto rinkose, tačiau sparčiausiai -. Į Estiją šios šalies bendrovės eksportas bendra apyvarta padidėjo 32%, Lietuvoje – 23%, o Suomija – 20%.

“Rygos Miller” labiausiai eksportuojami produktai yra “AXA” grūdų ir tiesioginių košės. Pramonės produktai segmente didžiausia eksporto suma valcuoti avižos. Investavimas sėlenos granuliavimo liniją, pernai šis segmentas buvo pradėtas kviečių sėlenomis granulių pašarų gamybos, kuri leistų veiksmingai derliaus likučius iš miltų gamybos procesą.

“Ryga malūnininkas” yra viena didžiausių grūdų perdirbėjų Baltijos šalyse.
Įmonė gamina ir parduoda grūdų perdirbimo produktų -. Visas kviečių arba rugių miltus, miltų mišinius, grūdų, grūdų ir kruopų valcavimo pramonės klientams, taip pat iš anksto supakuotos individualiam vartojimui produktų prekės ženklus, “Duke”, “Hercules” ir “AXA” rūšis apima įmonės ” Lantmännen “grupės sudėtis.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>