Pietinis tiltas nebus išsaugoti spūsčių užbaigti apskaičiavo Rygos miesto taryba

No Comments
Greiti kreditai

Iš pietinio tilto Rygoje on-line kontekste užbaigimo Ziepniekalns gatvės artimiausiomis dienomis, kuriomis siekiama pertvarkyti nacionalines kelių eismo jungtis su naujos transporto mazgas, portalą “Delfi” sužinojau, Rygos miesto tarybos organizaciją.

Po tranzito Bauskės nebus naudojamas vietinis viešasis kelių Valdlauči-Rāmava, todėl bus įrengta naujų posūkių rodikliai ir esamos eismo situacijos analizė bus pakeista kitą eismo šviesą reguliuojamos veiklos sankirtoje, suteikti aukštesnio našumo Ryga-Bauskė-Lietuvos sieną (Grenctāle) arba A7 maršrutą sistemą.

Miestas Vadovų Taryba prašo vairuotojas suvokti ir suprasti planuojamus eismo pokyčius organizacijoje ir būti susipažinę su santykiniais poveikio piko valandą, kaip “iš esmės pagerinti esamas dviejų juostų greitkelio A7 į Rygos apyvarta yra neįmanoma.”

Kaip pranešama, antradienį, spalio 29, buvo atidengtas naujasis Eismo Čakstes Jono prospekto, jungiančio pietinę tilto su Ziepniekkalnā gatvėje.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>