Pamušalai aviakompanija El Al pavirs oro tvirtovė

No Comments
Kruizai

Vedantis Izraelio aviakompanija El Al įrengė keleivinis lėktuvas priešraketinės gynybos sistemą, pagal iki vasario 15 d saugumo šaltiniai. Pirmas planas įrengti tokias sistemas šešių lėktuvų skraido tose šalyse, kur aktyvi teroristinė organizacija Al-Qaeda.

Napomnim kad teroristai nuolat bandė praeityje numušti Izraelio keleivinį lėktuvą. Taigi, 2002 metais Kenijoje teroristai bandė numušti Izraelio lėktuvą Kenija Arkia Airlines. Tada teroristai praleidau, bet iš Izraelio aviakompanijų nenori remtis sėkmės vadovybė, nusprendė įdiegti specialias sistemas orlaiviui apsaugoti nuo teroristinių išpuolių.

Protivoraketnye gamybos sistema Izraelio bendrovė kainuos Flight Guard El Al yra milijonų dolerių kiekviena. Skrydžio Guardbyla sistema sukurta prieš 10 metų Izraelyje ir buvo iš pradžių skirtas naudoti kariniams orlaiviams.

BrKOMMENTARY TURIZM.RU: Kodėl, tiesą sakant, reikia aprūpinti keleivinis lėktuvas tik gynybinės ginklą? Galų gale, yra daug veiksmingesnė sunaikinti ne tik išleido Stinger, bet labai ranka. Gal tiesiog pakeisti parką ir keleiviams vežti ant kovotojų? Tačiau Izraelis gali suprasti – šalį kritinės būklės ir yra pasirengusi įgyvendinti nieko, tiesiog pagerinti piliečių saugumą. Tik Izraelio patirtis nerastas naudinga Rusijoje – tada pradeda važiuoti traukiniu…

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>