Kuris oro uostas Turkija arčiausiai jūsų kurortas

No Comments
Kruizai

Tai ne paslaptis, kad Turkija yra labai populiarus tarp turistų, bent jau buvusios Sovietų Sąjungos piliečiams. Šioje šalyje, galite plaukti į jūrą, vykti traukiniu arba nuosavu automobiliu. Bet greičiau būdas gauti į Turkiją lėktuvu. Ir beveik visi kelionių operatoriai siūlo šią paslaugą kaip turistų maršrutinis autobusas iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Todėl, skrisdamas atostogų žmogui reikia tik pasirinkti oro Turkija, kuri bus arčiausiai poilsio, o ne eiti net antžeminiu transportu visoje šalyje.

Ir šioje šalyje yra pasirinkti. Jos teritorijoje yra 50 oro uostai, kurie gauna tarptautinius skrydžius ir chartiją. Ir dauguma pagrindinių tarptautinių oro uostų Turkijoje Stambule, Izmiras, Antalija, Kemeras, Kusadasi ir kituose miestuose. Užsakomųjų skrydžių atviru dangumi vartai miestų, tokių kaip Stambulas, Izmiras, Antalija, Dalamanas, ir daugelis kelionė į sardiniją kitų. Ir per tarptautines terminalus oro uostuose kiekvienais metais milijonai turistų praeiti, įskaitant daugelį rusų ir ukrainiečių.

Didžiausias oro uostas Turkijoje, kuriai tenka Ataturk vardą, įsikūręs sostinėje – Stambulas, tiksliau 20 km nuo miesto centro. Tarp oro uosto ir nustatyta metro linijos, einančios per Tarptautinę autobusų stoties. Iš šio oro uosto, jūs galite lengvai gauti bet Turkijoje kurorte. Taip pat juo ir aplink jį yra daug viešbučių, kur turistai gali apsistoti. Ypač tiems, kurie atvyksta į Stambulą apsipirkti ar komerciniais tikslais.

Tai ir keleivių vežimui Turkijos oro uostas yra viena iš dešimties didžiausių Europoje. Be tarptautinio terminalo, taip pat vidaus terminalą. Ir tarp jų nustatyta požeminis tunelis. Svečiai iš oro uosto afrikos salos laukia aukšto lygio komfortą. Jos teritorijoje yra parduotuvės, kavinė, kirpykla ir bagažo saugykla. Yra automobilių stovėjimo aikštelė ir kitų klientų aptarnavimas.

Antroji vieta važiuoja į oro uostą Turkijoje įsikūrusi Antalija. Ir per šias oro vartais tarp turistų, kurie ketina pailsėti ant Viduržemio jūros kranto. Oro uostas yra 15 km nuo Antalijos. Jis taip pat reguliariai vaikšto transporto ir kitų populiarių miestuose. Pavyzdžiui, į tokius kurortus, kaip Kemer ir Beleko, Manavgat ir Kundu, Lara ir kt. Ir oro uostas turi du tarptautinius terminalus, jos aprūpintos naujausia technologija.

Yra dar vienas gana užimtas oro uostas Turkijoje, kuri yra 18 km nuo Izmiras. Jis pavadintas po to, kai buvęs ministras pirmininkas šioje šalyje Adana kemeras Meandras. Ji numato per metus daugiau nei 6 milijonus keleivių iš Europos ir Artimųjų Rytų. Šis oro uostas yra bagažo saugykla, automobilių stovėjimo aikštelė, automobilių nuoma, bevielis internetas ir kelios konferencijų salės. Tai į miestą galima pasiekti traukiniu, maršrutiniu autobusu arba taksi. Šiuo tarp turistų, kurie atvyko pailsėti į Egėjo jūros oro uosto.

Tačiau Turkija Dalaman tarptautinis oro uostas dirba daugiau nei 120 vietų. Jis įsikūręs 6 km nuo to paties pavadinimo miesto. Iš patogu kurortų, pavyzdžiui, Marmaris ir Fetijas. Ir 16 kilometrų nuo senovės miesto Milas ir 36 kilometrų nuo paties senovės miestas Bodrumas yra tarptautinio oro uosto. Ir čia skristi turistų, kurie nori pamatyti šias vietas ir atsipalaiduoti ant Egėjo jūros ar Marmario ir Pamukalė kurortų salų.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>