Kitas prabangių viešbučių grandinė yra Rusijoje

No Comments
Kruizai

Domina Rusijos rinką yra vienas iš labiausiai gerbiamų viešbučių tinklų pasaulyje – Conrad viešbučiai. Būtent ši priežastis paaiškino savo pirmojo vizito į Maskvą, jos valdybos Clem Barter pirmininko spaudos konferencijoje dėl agentūros Promark Viešbučiai skatinimo ir rinkodaros organizavimą. Kartu su p Barteriniai atvyko Maskvos plėtros direktorius Thierry Durand, viešųjų ryšių direktorius Katherine Kuplan ir generalinio direktoriaus Konrado Briuselis, Kairas, Londone ir Stambule. Pasak Barter dabartinis apsilankymas nebus tik viena ji yra tik pirmasis iš būsimų vizitų pigus skrydziai i britanija Rusijoje serijos, susijusios su tinklo plėtrą į mūsų šalies platybes.

Conrad viešbučiai prekės nėra gerai žinoma Rusijos vartotojui, nors ji egzistuoja nuo 1982 metų. Įsteigęs savo Conrad Hilton sūnų garsiojo barono Hilton, įskaitant savo projektą tėvo korporacijos Hilton viešbučiai. Nuo pat pradžių ji tapo išdėstyti pasaulinėje rinkoje, kaip viešbučių tinklo, visų viešbučių, priklausančių tik liukso klasės. Ir šių metų lapkritį jis buvo apdovanotas pirmaujančių pasaulio Prabangus viešbučiai Prekės ženklas. Iki šiol tinklas pigus skrydziai i portugalija apima 19 Conrad Viešbučiai spalvingas viešbučius ir SPA kompleksus, esančių tarptautinės verslo ir turizmo sostinių, taip pat geriausiose kurortų vietose pasaulyje. 7 daugiau projektų, JAV, Kinijos, Indonezijos, Tailando ir JAE yra kuriami. Jie visi dirbs laikotarpį 2006-2008. Clem Barteriniai, beje, sakė, kad Rusija taip pat buvo įtraukta į bendrovės planus plėstis. Derybos atidaryti viešbučiai Maskvoje ir Sankt Peterburge jau prasidėjo. Apskritai iki 2010 tinklo turėtų Conrad viešbučiai turi 50 viešbučius.

Pagrindinis

Uožas Conrad Viešbučiai yra labai aukštas pigus skrydziai i airija aptarnavimo lygis, kuris yra žinomas kaip Conrad tarnybos ir kultūros standartus. Mr Barteriniai mano, kad ši programa aptarnavimo standartai ir svečių aptarnavimo kultūrą yra unikalus. Kiekvienas naujai samdomi darbuotojai, nepriklausomai nuo užimamų pareigų ar padėties bendrovė pirmąją vietą vyksta verslo mokymo, ir tada nuolat tobulinti savo įgūdžius. Susipažinti su visos programos niuansų gali tikriausiai tik stengiasi būti vienas iš komandos narių, Conrad. Tą pačią esmę jis gali pasakyti – geriausius specialistus svetingumo industrijos, individualizuoti paslaugą, siekiame sukurti bet svečiui jausmas, kad jis yra geidžiamiausių kliento pasaulyje ir tikrai bus įvykdyti visi jo norai.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>