Kas juokiasi estus

No Comments
Kruizai

Jie daugiausia apie politiką ir politikus, bet menininkas gali parodyti pasauliui savo piešinius rodo scenas paukščių, gyvūnų ir net kirminų pasaulyje.

Pripažinimas laurų U. Nemvalts keletą metų dalyvauja parodose, yra pajutusi Turkijoje, Serbijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Japonijoje, Korėjoje, Kinijoje, Čekijoje, Rumunijoje ir net Irano naudą.

Kai juoktis, tada juoktis, todėl akivaizdu, kad surengs parodą atidarymas ambasada Mokyklos gatvės namus, jis manė, kad Estijos ambasadorius Thomas Lux ir pakvietė magas, Bionic inžinierių Erich Udrasu, kuris apkabino magijos meną nuo 1965 m. Reikėtų pažymėti, kad jo magija gudrybės šlovė atskleidė sau abu dabartinius Latvijos estai, taip pat Didžiosios Britanijos, Ukrainos ir Uzbekistano diplomatai. Kuris iš jų nepastebėjo, kad yra be laikrodžio, kuris yra laisvų pinigų, tačiau magas taip pat apvynioti aplink pirštą.

Estijos menininkai Embassy House Rygoje, mokyklos Street, 13, jau tapo tradicija, kad iekopuši kaimyninių Latvijos ambasadorius. Tačiau jie nėra skirtas tik siaurai auditorijai, nes, apie tai ambasados ​​darbuotojai, jie gali būti peržiūrėti visi ambasados ​​darbo valandomis.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>