Kaip pasiekti Peterhof: Naudinga informacija

No Comments
Kruizai

Peterhof – senovės ir neįtikėtinai elegantiškas rūmų, aikščių ir fontanai, kurie ištiktų savo grožiu ir unikalumu pasaulyje. Turistų, kurie lankosi šį legendinį vietą skaičius, auga kasmet. Kiekvienas, kuris kada nors buvo ten žino, kaip patekti į Peterhof patogu ir greitai. Apskritai, yra du variantai – viešojo transporto ir taksi (arba nuosavu automobiliu). Tačiau abiem atvejais tai yra būtina žinoti kryptį ir kelią. Be šios idėjos tiesiog nebus sėkmingas! Jeigu atidžiai iš anksto pasiruošti kelionei, kaip patekti į Peterhof klausimas nebegali būti problema.

Taigi, kai kalbama apie viešąjį transportą, tada, žinoma, pateks į priemiesčius traukiniais. Pageidautinas maršrutas “prasideda” su Baltijos pazintines keliones stoties ir tvarkaraštis gali būti rasti internete, arba naršyti vietoje. Jeigu jūs išmoksite miestiečių, kaip patekti į Peterhof viešuoju transportu, tada visų pirma, jūs būsite nukreipti į metro. Ir vis į stotį “Baltijos”, jums reikia pakeisti į traukinį. Geležinkelio turistas gali praleisti pusvalandį 45-minutę (priklausomai nuo aplinkybių). Verta pažymėti, kad juda panašiu sunkvežimis, jūs galite lengvai išvengti kamščių, sutaupyti laiko ir energijos daug išleisti ekskursijos istoriškai svarbų priemiestyje.

Stotis, kurioje traukinys turi išvykti, vadinamas “Naujas Peterhof.” Kaip nuvykti į legendinio ten, kur yra vandens fontanai ir pilys, bus galima keliones i kipra iš vietinių gyventojų. Iš esmės, kad pėsčiomis nuo stoties – ne problema, nes pėsčiomis užtruks tik 15-20 minučių. Daugelis gidai padaryti šią kelionę kaip programos dalis, nes kelias eina per proletariato Park, kuri pati yra ne mažiau svarbi vertybė Sankt Peterburgo ir Leningrado srities visoje. Tačiau Kraštutiniu atveju, galite naudoti įprastą autobusą, kuris netrukus bus priimti jus į tinkamą vietą.

Mikroautobusai Peterburgas taip pat galima greitai pristatyti bet kokį turistą šioje gražioje priemiestyje. Vietiniai gyventojai gerai žino, kaip patekti į Peterhof šiam transportui. Kartu su autobusu, eikite poilsines keliones i malta į Peterhof ir autobusai išvyksta kas 15-20 minučių. Tačiau, pasirinkdami miesto transportu, reikėtų atsižvelgti į transporto kamščius, kurie gali gerokai padidinti kelionės laiką. Beje, autobusas, kuri prasidės nuo autobusų važinėti į priemiesčius greičiau nei tie, kurie išvyksta iš metro stoties “Baltijos”.

Žinote, kaip patekti į Peterhof ir taksi vairuotojams, kurie bus įgyvendinti greičiausiai norintys ištirti Peterhof vietą. Taksi pageidautina skambinti iš anksto, nes, deja, kelionė tokio transporto taip pat gali būti sugedęs didelis kamštis. Tai geriausia iš anksto žinoti, į pelningiausių taksi, taip pat apytiksliai maršrutą, kad mašina gali sekti numerius. Taksi gali būti vadinamas ir grįžtamajam reisui. Taip pat yra geriau tai padaryti iš anksto.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>