Ką jūs galite pasiimti su savimi į lėktuvą? Pasiruošę skristi

No Comments
Kruizai

Pasak apklausų apie pusė rusai niekada skrendama lėktuvais. Tai nenuostabu, nes keliauja po šalį (su kai kuriomis išimtimis) gali patogiai naudotis geležinkelio paslaugomis. Traukinio bilieto kaina paprastai yra kelis kartus pigiau. Bet anksčiau ar vėliau reikia eiti kažkur lėktuvu. Jei radote šį pirmąjį skrydį, jums turėtų parengti šio įvykio, su visa atsakomybe. Šiuo metu yra įtvirtintas teisės normas, kurios reguliuoja bagažo keleivių skaičių. Siekiant išvengti problemų, tuo iš anksto oro uoste, skaityti apie tai, ką jūs galite pasiimti su savimi į lėktuvą. Ir šis straipsnis padės jums šioje srityje.

daiktais, kuriuos draudžiama vežti salone

Nieko sudėtinga surinkimas jokio bagažo. Tiesiog reikia įsitikinti, kad ten buvo ne kažkaip draudžiami daiktai, būtent:

  • ginklai (ugnies, oro ir tt);
  • sprogmenų ir degiųjų medžiagų (įskaitant nekenksmingas lakas);
  • pjovimo, auskarų objektus (peiliai, žirklės, riedučiai), taip pat kai kvaila (meškerės, ledo ritulio lazdos, beisbolo lazdomis).

Taip pat lėktuvų bilietai draudžiama gyvūninės kilmės produktų, ty pieno, varškės, sūrio, mėsos. Be to, pastaruoju metu apsiriboja transportavimą skysčių salone (su kai kuriomis išimtimis). Rankinis bagažas reglamente numatyta, kad konteinerių su skystųjų turinio tūris negali viršyti 100 ml. Iš viso 10 buteliukai gali būti, kad yra bendras tūris – l. Jie turi būti supakuoti į permatomą sandariame pakete ir dalyvauti priekinio saugumą. Kiekvienas keleivis turi teisę į vieną tokį paketą.

Bet tai dar ne viskas. Jei esate plaukioja su bamblys, tada skaityti apie tai, ką jūs galite pasiimti su savimi į lėktuvą savo kūdikį. Paprastai, kūdikių maistas negali būti supakuotos į konteinerius, bet būti pasirengę pateikti ją į paslaugų kontrolę ir prireikus – atidaryti. Tas pats pasakytina apie vaistus (kurie turėtų turėti gydytojo receptą). Jei norite įsitikinti, kad nieko draudžiama vežti orlaivio jūs neturite skaityti pilną londonas vilnius sąrašą daiktų “Taisyklės dėl skysčių ir rankiniame bagaže vežti.”

Kas leidžiama atlikti salone?

Dabar pakalbėkime apie tai, ką jūs galite pasiimti su savimi į lėktuvą.

Pirma – rankinis bagažas (išskyrus draudžiamus objektus). Leistinas svoris priklauso nuo oro linijų, kuriame galite skristi (daugiau informacijos oficialioje svetainėje arba skambinti karštąja linija), o matmenys neturi viršyti 115 cm trijų kintamųjų (ilgis, plotis, aukštis) suma.

Antra – ką, kad būtų leidžiama vykdyti pagal neskaitant bagažą salone. Taigi, kad mes galime imtis plokštumoje virš normos apimties? Pagal dauguma oro linijų kompiuterį ir kameros taisyklių yra asmeniniai dalykai, kurių svoris yra ne įtraukti į savo rankinį bagažą. Be to, nereikia sverti, galite atlikti piniginę, skėtis, skara arba antklodė, kelis žurnalus ar knygas. Jei nusprendėte skristi su savo vaiku, vežimėlis gali būti keleivių salone vežami, jei jis sveria mažiau nei 10 skrydziai i amsterdama kilogramų. Kaip matote, yra daug būdų, kaip sumažinti rankinio bagažo svorį dėl tokių “ekstra” pozicijas.

Maistas į lėktuvą. Ką maisto produktų pasiimti?

Tarti keletą žodžių apie maisto plokštumoje. Jei jūsų ilgas skrydis, jūs tikriausiai norite imtis ko nors valgyti. Juk maistas yra ne visada įtrauktas į bilieto kainą, be to, kai kurie tiesiog nepatinka maistas, kuris yra siūlomas plokštumoje. Planavimas valgomieji komponentas rankinį bagažą, nepamirškite uždraustas produktus. Taigi, padažai, jogurtai, sriubos, drebučiai, žemės riešutų sviestas, džemas reiškia skysčių vežant, kuri yra apribota. Todėl geriau ne rizikuoti ir pasirinkti ką nors kita. Kad jūs galite pasiimti su savimi apie maisto lėktuvu? Idealus ne greitai gendančių ir lengvai kvapus produktai: riešutai ir džiovinti vaisiai, krekeriai, šokoladas barai, Javainiai, vaisių, kad nereikia būti valomi (obuoliai, kriaušės, vynuogės). Taigi, jums nereikės eiti alkanas bet kokiu būdu ir nesukuria nepatogumų kitiems keleiviams ir patys kaip stiprūs kvapai, purškikliai ir pan.

Tikimės, kad šie patarimai padės jums geriau pasiruošti skrydžiui. Laimingas kelionės!

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>