Jūrmala Turizmo diena

No Comments
Kruizai

Rugsėjis 27 vyks visame mieste nemokamas ekskursijas įvairiomis kalbomis Jūrmala studentų, gyventojų ir lankytojų. Jūrmala muziejai šią dieną galės lankyti nemokamai.

Pirmoje dienos pusėje bus organizuojamos ekskursijos Jūrmala studentus su šūkis Susipažinkite su savo miestą!. Jūrmala moksleiviai ieškos gamtos takai Ķemeru nacionalinis parkas Ragakapa gamtos parkas, aplankys miesto muziejus, senovinių automobilių muziejus ir muziejus po atviru dangumi akcijų pasivaikščioti istorinio centro Jūrmalos vadovus – Sloka majoras, gintaro ir Lielupės sužinosite apie latvių poeto Rainio Aspazijos ir gyvenimo Jūrmala.

Savo ruožtu, vyresnieji studentai galės aplankyti Jurmalos viešbučiai ir sužinoti apie kasdienio darbo svetingumo sektoriaus ir turizmo Jūrmaloje, taip pat karjeros galimybes viešbučio versle. Kreipimasis dėl studentų turai koordinuojamų švietimo departamento Jūrmaloje.

Antroje dienos pusėje vyks ekskursijos skirtas pavieniams lankytojams. Jie paprašė taikyti abu Jūrmala gyventojus, kurie norėtų daugiau sužinoti apie savo miestą ir Jūrmala svečiams. Ekskursijos vyks įvairiomis kalbomis – latvių, rusų ir anglų kalbomis.

Organizatoriai maloniai prašome kreiptis į arbitražo g. Rugsėjo 23 d kaip sėdynės yra ribotas. Bėgimas į vietą, siekiant užtikrinti patys turų. Tai gali būti padaryta Jūrmalos turizmo informacijos centras, Sarah Street 5, Majoros.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>