Jaukus Kotor. Juodkalnija ir jos vertybės

No Comments
Kruizai

Miestas, UNESCO saugomas gamtos rezervatas nuo Adrijos jūros, gyvojo paminklo architektūra ir nuostabiu kurorto krantą – visa Kotoro, Juodkalnijoje. Šiuo poilsio zonoje yra viskas: mėlyna šilta jūra, platūs paplūdimiai, kad aplink žalių augalija, kalnų, o liesos virš vandenų ir mažos upės. Šis miestas yra puikus prieglobstis gerbėjai sužinoti įspūdingiausių kampus mūsų planetoje, ir taip pat tarnauja kaip puikus kurortas, jei jūs nusprendėte praleisti savo medaus mėnesį ar atsipalaiduoti vasarą su vaikais. Beje, likti čia – gana įdomus biudžetą, todėl, jei jūs ieškote ko nors, “įprasta”, bet nereikia tikėtis didelių atliekų, tada eikite į Kotor.

Juodkalnija – šalis, kuri suvaidino svarbų vaidmenį Europos pigios keliones istorijoje plėtros, todėl beveik kiekviename mieste jis neša pastaruosius šimtmečius pėdsaką. Tai pasireiškia architektūros, vietinių tradicijų ir netgi vietovės struktūrą. Vietinis kultūra vystėsi nuo ankstyvaisiais viduramžiais, ir vis dar toliau tobulinti. Tai, ką mes dabar diskutuoti, trumpai išnagrinėjo visus paminklus ir reikšmingų vietų, kurios garsėja Kotor.

Juodkalnija ir vertybės, kurios paprastai DATUOJAMŲ 12-15 šimtmečius, daugiausia pastatyta katedrų, katalikų bažnyčios ir vienuolynai. Ne išimtis ir Kotoro, kuris yra viename iš ramių įlankų Adrijos jūros miestas. Klajojo per siauras, paprastai Europos gatvėse, rasite Saint Trifonui katedra ir Šv Luko – labiausiai senovės paminklų. Jie buvo keliones i bulgarija pastatyti čia 12 amžiuje, po šimto metų nuo jų papildomą apsaugą ir išsaugojimą artimiausiu Lovchenskoy kalno pastatyta tvirtovė su laikrodžio bokštu.

Taip pat mieste pakyla Šv Ivanas, kuris buvo pastatytas 15 amžiaus tvirtovę, ir nuo tada ji gina Kotor. Juodkalnija ilgą laiką buvo pagal Bizantijos imperijos globoja, todėl jos teritorijoje, kartu su katalikų bažnyčių, ir ten taip pat stačiatikių. Jie yra ne tik gražus ir didinga, kaip jų artimiesiems, bet taip pat nusipelno turistų dėmesį. Norėdami sužinoti daugiau apie šiuos architektūros paminklai, susiję su paskutine minute egiptas vietos gyventojais, ir su tipiškas svetingumu šioje šalyje, jie jums pasakys, išsamiai viskas.

Optimalus visų atostogų paplūdimiai, įrengta viskas, ko reikia, įsikūręs visoje Kotoro mieste. Juodkalnija beveik visi įspaudžiami vaizdingų įlankų, todėl visada rami jūra. Ir rasti apleistas paplūdimys nėra problema. Miesto poilsio zonose visada yra išdėstyti atostogas. Čia galite rasti spalvingas karnavalas, kuris trunka visą naktį ir paplūdimio vakarėlį ant smėlio, ir dar daugiau neeilinį žygį vietinių tradicijų dvasia.

Kaip matote, nuostabus ir kupinas paslapčių Kotoro miestas (Juodkalnija). Kur galite atsipalaiduoti iki galo ir su dideliu santaupų. Nepamirškite, kad geriau sužinoti vietines tradicijas, įsigyti suvenyrų centrinėje rinkoje ir aplankyti visas šalis, kad ten yra valcavimo.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>