Išvyka

No Comments
Uncategorized

Atvykstant į šiltųjų kraštų, dažnai kartoja panašią situaciją. Pradžia kelionę mes virnaujam, o jie susitiko baladaingiem kas liko per ilgai saulėje, todėl yra priversti vaikščioti ryškiai raudonos vaizdo ir svilstošam nugarą. Taigi, vienu klausimu, savo kvailumo arba aplaidumo mes papildyti šį apsvilušo paleface eilutes ir tegul visa tai neatrodo taip jau juokinga.

Atvykusi į Moondance Bungalows vakar didelis paplūdimys, kur mes gyvenome anksčiau, nuomojamas dvigubo baidarių ir nuėjo ledu kokteilis kelionė gretimų paplūdimiai. Ko Tao reiškia “Vėžlių sala”. Tiek mūsų vadovus ir prieštaringa informacija, kodėl sala įgijo tokį pavadinimą. Vienas sakė, kad kai dideli kiekiai jūros vėžlių kiaušinių dėjimo čia kiaušiniai dingo, ir antrasis – apie kurį scenos primena vėžlio salos kontūrus. Mes linkę manyti, antrą paaiškinimą, kaip rytų pakrantėje salos, kuri vakar išvyko ištirti, tikrai primena vėžlių šarvai, kur už kiekvieno roko Golonka kitas akmuo po mažą Licitis balto smėlio paplūdimio. Dėl drebėjimo hopping * Mes priimame ši priemonė buvo pasamdytas, kad kiekvienas paplūdimys, kur noenkurojamies atsipalaiduoti, delnai gėrė ledinis šaltas vaisių pieno kokteilis.

Tai irklavimas, pagal kurią po kiekvieno vėlesnio akmuo kraigo nepastebėti naujų paplūdimio namu ir kitokio balto smėlio strekitis, leido pasijusti tarsi atradėjas ir nežinomų salų inspektoriai. Keista, Ko Tao dar nepatyrė tokio didelio turistų srautus konvertuoti jį į kitą Phuket, Pataja ar Ko Phi Phi (saloje, kur filmas nufilmuotas “Beach” su DiCaprio ir nuo to laiko peraugo į tikrą turistų spąstus). Jo vaidmuo žaidime ir rinkinys yra tas, kad iš salos dauguma lankytojų yra narai, todėl dienos metu jie eiti nardymo keliones nei randama salos paplūdimiai.

Apskritai, mūsų kelionė truko keturias valandas vienu metu ir būti sąžiningas, prieš tai buvome ieziedušies su saulės, saulė vis tiek sugebėjo apsvilt. Šį kartą, nors tikriausiai ne tokie griežti kaip Povandeninio Meksikoje, be to, nukentėjusių kūno dalių asortimentas yra skirtingi – tada jis buvo dar ir asilas, šį kartą priešais veidą ir kojas. Šiandien miegojo per dieną, atsižvelgiant į svečių namai dryžuotais Šezlongas šešėlyje, skaityti naudotą knygų parduotuvė skaitymo medžiagos, perkamos ir linksi.

Uzdrošinajamies eiti į kaimą tik po saulėlydžio, čia jau yra 6:00 – iš mūsų mažame paplūdimio galite žiūrėti raudoną saulę vakare iš karto pasinerti į šiltą jūrą. Pirkiniai dega grietinėlė ir kepurės – dabar mūsų arsenale taip pat keliauti skrybėlės! Ir kitą kartą, mes, žinoma, bus protingesni ir kajakojot palikti drabužius gale.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>