Iš varškės išskirtiniam automobilio

No Comments
Kruizai

Šventiniai renginiai prasidės ryte, kai rinka atsidaro 10:00 ir 11:00 yra veikla inauguracija. Per dieną sąskrydis Piebalgoje suteikia įvairių stilių – parapijos tarybos Laimis šaulys visi svečiai aptarnavo LABDAROS Skov, spektaklis ketina Ķencis. Tai riktēm jau pasirinko vieną iš savo žvėris, kuris buvo parduoti aukcione. Pramogos papildys čigonų dainomis ir šokiais bus pramogų ir kitos staigmenos.

Vakare visi kviečiami į festivalio Susipažinkite 4.Mūzikas Piebalgoje! Jis patvirtino savo dalyvavimą daugiau nei 24 populiariai žinomas muzikos, kultūros ir mėgėjų menininkų – Kaimynai grupė, aplinkkelis, Esminis instinktas, vėjo ateina, Kaugurieši ir kt; Andris Kivičs (Z-Scars), Juris Chapligina čigonų ansamblis Džeski blizgesys Karinedance egzotiškas šokio teatras, pilvo šokiai studija Valmieros Talentų fabrikas prisijungę-vanilės, Skanėstas, Rudis ir kiti. Patalpinta Tekila ir gyvatės. Organizatoriai taip pat pagalvojau apie renginio materialinės pusės, suplanuotas labai įdomi pramoga.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>