Individualus Singapūras Turizmas

No Comments
Kruizai

Individualūs Šventės Singapūras traukia labiausiai skirtingą ir plačią auditoriją.

Vilioja žmones Singapūras gamtą, kultūrą, renginius, paplūdimiai, prekybos ir aura paslaptis ir mistika.

Singapūras yra puikus savo ypatingą santykį su gamta. Singapūras zhivotnyhpredstavlyaet rezervuoti teritoriją, kurioje gyvūnai gyvena beveik jų natūralių buveinių, iš žmonių, jie skiria natūralios kliūtys: grioviai, kriokliai, uolos. Dauguma gyvūnų yra Prijaukintas ir jie gali būti vertinami pagal labai, labai arti.

Geriausias paplūdimys atostogos Singapūre Sentosa Island. Nuotolinis sala tik pusė nuo kranto kilometro, tačiau vanduo yra švarus, ir nėra nieko nereikalinga pigus skrydziai i suomija be mėgautis paplūdimio ir pramogų.

Galbūt vienas iš įspūdingiausių renginių, vykstančių Singapūras, taurės Formula 1. Žiūrovai žiūrėti visą planetą įspūdingą konkursą geriausių sportininkų sporte. “Formulės-1 automobilių lenktynių vyksta kasmet ir išbandyta keliais etapais (Grand Prix). Konkuruoti dėl “Formulės 1 pilotų čempionate taip pat veikia konkursus ir komandų įskaitoje statybininkai.

Charakteristikos Singapūras maršrutas: 61 ratas, ilgis kiekvieno turo 5067 m bendro ilgio lenktynių trasa 309.087 kv automobilių greičio rekordas JAV 300 km /h Tik trijų F1 grandinės pasaulyje susukti į kairę: Singapūras, Brazilija ir JAE. Be to, tai vienintelis kelias Azijoje, įsikūrusi miesto.

Formulės 1 lenktynes ​​vyksta naktį ir tt, po nakties lenktynėse 2012 dėl 14 etape Formulės 1 Singapūro laimėtojas Sebastianas Vettelis, antrąją vietą Jackson Buttonas, Alonso Farnando trečdalis, po Paul di Resta ir Nico Rosbergas.

Jūsų individualus atostogų Singapūras negali išsiversti be Lankymūsi šventes, festivalius, kurie vyksta į daug Šalis: Kinų Naujieji Metai, Pavasario Prancuzija festivalis, festival of lights, Dragon Boat Festival ir daugelis kitų.

Specialūs Chic – tai kelionė naktį Singapūre. Miestas neįtikėtinai gražiai apšviesti žibintai: restoranai ir barai, dangoraižių ir krantinės, prekybos ir verslo – centrų. Net jei jūs mačiau juos dieną, naktį juos atidaryti iš naujo.

Individualūs Šventės Singapūras yra įvairi ir dinamiška. Tai labiausiai atidesni ir reikliausių keliautojų. Ir todėl, kai asmuo atostogų kelionių agentūra, spręsti pačius reikliausius klientus ir pasakyti, kad jie ne kaip į Balis atostogų ir salos Tailande, jie pasiūlė kelionę į Singapūrą. Kadangi manoma, kad, pavyzdžiui, Singapūras ir net visi tie, kurie naudojami skundžiasi poilsio.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>