Iberia – aviakompanija saulėta Ispanija

No Comments
Kruizai

“Iberia” – aviakompanija, kuri yra Ispanijos nacionalinis vežėjas. Žemėlapyje daugiau nei šimtą maršrutai pažymėti penkiolika miestų keturiasdešimt šeši šalyse. Šiandien ji yra viena iš didžiausių oro vežėjų Europoje. Be to, nuo 1999 metų ši organizacija yra žinomas tarptautiniame aljanse tokie populiarūs visame pasaulyje oro linijų, pavyzdžiui, “Finnair”, “Japan Airlines”, “Karališkoji Jordanijos”, “British Airways”, “Cathay Pacific “ir” American Airlines “. Kartu su visų šių vežėjų “Iberia” skrenda daugiau nei pusantro šimto įvairių šalių. 2002 “Iberia” – aviakompanija, kuri buvo įkurta 1927 metais, oficialiai paskelbė, kad toks platus, bendras keleivių skaičius pasiekė polumilliardnoy ženklu.

maršrutų tinklas ir skrydziai is rygos laivyno

Pagrindinio Ispanijos oro vežėjo uostas yra įsikūręs Madrido oro uoste “Barajas”. Moderni ir labai erdvus terminalas 4 nuo 2006, yra iš organizacijos, pavyzdžiui, “Iberia” šalinimo. Aviakompanija kartu su savo partneriais sukūrė labai patogi sistema maršrutus iš oro uosto, todėl dirbti efektyviau.

Orlaiviuose įmonė gali lengvai apiplaukti visoje Ispanijoje, taip pat prieigą prie Diuseldorfo, Stokholme, Johanesburgas, Helsinkyje, Kopenhagoje, Edinburgh, Čikaga, Casablanca, Akapulkas, Rio de Žaneiras, Maskvoje ir Kijeve. Tai ypač verta pažymėti, kad skrydžiai į Rusijos sostinėje yra atliekami kiekvieną dieną. Atstovavimas aviakompanijos “Iberia” Maskvoje yra 1-ame Tverės gatvėje, taip pat wizzair bilietai tarptautiniame oro uoste “Domodedovo”.

Oro laivyno kovo mėn 2013 m turi daugiau nei devyniasdešimt lėktuvus (trumpo nuotolio ir tolimųjų). Vidutinis “amžius” laivai “Iberia” (šiuo atžvilgiu kompanija yra viena iš geriausiai) yra aštuonis ar devynis metus. Apie “įjungimą” šiuo metu turimais Airbus A319, A320, A321, A330 ir A340. Kalbant apie darbuotojų, šiandien įmonėje dirba daugiau nei dvidešimt tūkstančių aukštos kvalifikacijos specialistų. Tai apima pagrindines priežiūros personalo ir įgulos nariai, biuro darbuotojai ir daug paslaugų.

pagrindiniai principai

Atskirai reikėtų pasakyti apie saugumo klausimus, atidžiai bilietai i paryziu apsvarstyti, kad Ispanijos aviakompanija tinka vadovas. Visi darbuotojai kasmet pasitikrinti kvalifikacijos kėlimo kursus, ir visi be išimties flotilė reguliariai tikrinamas kokybės ir patikimumo. Ne mažiau dėmesio skiriama komforto klausimais ir kainų politika. Pavyzdžiui, oro linijų “Iberia”, apžvalgos, iš kurių tik labiausiai teigiamas, reguliariai organizuoja specialius renginius savo keleiviams ir siūlo aukštą aptarnavimo lygį, nepriklausomai nuo klasės skrydžio. Žmonės, kurie naudojasi vežėjo paslaugas taip pat pažymi, punktualumą, patogų susisiekimą tarp skrydžių, profesionalumo ir atidumo į skrydžio įgulos darbuotojų. Ateities planai Ispanijos aviakompanijos – šiuolaikinio Airbus A380 “įsigijimo ir pagrindinė plėtra maršrutų tinklą. Be valdymo planus iškrauti Pietų Amerikos ir Lotynų Amerikos miestai.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>