EB pristato veiksmų planą dėl plieno pramonės

No Comments
Greiti kreditai

Europos Komisija (EK) antradienį pristatė Europos plieno pramonę parengti veiksmų planą, siekiant padėti pramonės įveikti esamas problemas ir padėti pamatus būsimam konkurencingumui, skatinti naujoves, didinti augimą ir kurti naujas darbo vietas, EB pareiškime.

Komisija siūlo remti paklausą Europos Sąjungoje (ES) ir plieno pagaminta šalyje ir užsienyje, darbo, siekiant užtikrinti, kad ES plieno gamintojų galimybes patekti į trečiųjų šalių rinkas, kaip sąžiningos prekybos praktiką rezultatas.

EB taip pat įsipareigojo sumažinti išlaidas pramonei, įskaitant ES reguliavimo priemonių sąnaudos. Inovacijų, energijos efektyvumo ir tvarios gamybos procesus yra ypač svarbu, kad naujos kartos plieno gaminių, kurie būtini kitų pagrindinių Europos pramonės šakų. Veiksmų plane taip pat nustatytos tikslines priemones, skirtas remti užimtumą ir pramonės restruktūrizavimo, užtikrinant, kad aukštos kvalifikacijos personalas likęs Europoje.

“Plieno pramonė Europoje turi daug žadančią ateitį. Palaikyti svarbų vaidmenį naujoviškų produktų, kurie tradiciškai buvo pramonės stiprumo gaminti, ji gali pasiekti didesnį konkurencingumą pasaulio mastu. Per plienines atnaujinimo planą mes siunčiame aiškų signalą į jo strateginę svarbą pramonei Europoje ir galimybę tapti augimo variklis “, sakė už pramonę atsakingas Europos Komisijos ir verslumas Antonio Tajani.

“Per metus, mes pamatysime, ar siūlomos priemonės turės numatytą poveikį”, pridūrė jis.

UAB “metalurgs” pirmininkas Valerijus Terentjevs pripažįsta, kad ji yra pramonės ilgai lauktas politinis sprendimas ir plieno pramonė yra neabejotinai gera žinia. “Tačiau norėčiau pabrėžti, kad tai tik pirmas žingsnis, nes jis yra strategija. Mes norime kuo greičiau susipažinti su veiksmų planu. Sektoriaus paramos septynios sritys yra labai šiuolaikiški ir” Metalurgs “išskyrus naujovių skatinimo, nes mes jau turime pažangiausias gamybos įrenginys “, sakė Terentjevs.

Europos plieno pramonė tuo pat metu veikia mažos paklausos ir pasaulinės šios pramonės perprodukcijos, ir didelių energijos kainų ir būtinybės rasti būdų investuoti, siekiant pritaikyti prie ekologiškos ekonomikos reikalavimų, gamybą, gaminant naujoviškus produktus tvariai.

Plieno paklausa Europoje šiuo metu yra 27% mažesnis nei prieš krizę. Nuo 2007. 2011, užimtumas pramonėje sumažėjo 10%. Vis dėlto, ES ir toliau turi būti antras pagal dydį plieno gamintojas pasaulyje, kurių gamybos apimtis daugiau nei 177,000,000 tonų plieno per metus, kuriose dirba daugiau nei 360 000 žmonių.

Remiantis Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) duomenimis, tikimasi, kad iki 2025 metų pasaulinė plieno paklausa išaugs iki 2,3 milijardo tonų.

EK siūlo suteikti atitinkamą teisinį pagrindą. Sukurta 2013 pagal plieno pramonės pabaigoje įvertinti bendrą reglamentavimo naštą, susijusią su įvairių politikos sričių ir jos poveikį sektoriaus konkurencingumui.

Skirtas skatinti įgūdžių vystymo iniciatyvas ir priemones, skirtas pagerinti jaunų žmonių galimybes įsidarbinti šiame sektoriuje skatinti pramonę, taip pat suteikia galimybę ištirti ES lėšų panaudojimą, siekiant padėti darbuotojams naujas darbo vietas gamybos gamyklų uždarymu.

Ar gali būti skirta priemonių skatinti paklausą tvarių automobilių ir statybos pramonėje.

Planuojama pagerinti prieigą prie užsienio rinkų ir vienodas sąlygas į ES plieno eksporto kovoti su nesąžininga praktika ir suteikti prieigą prie pagrindinių žaliavų naudai. Laužas rinkose bus stebimas, siekiant pagerinti tiekimo stabilumą ES plieno gamintojai, naudojantys laužą kaip žaliavą.

Taip pat planuojama, kad energetikos vidaus rinką ir energijos tiekimo įvairinimo, taip pat padidinti energijos vartojimo efektyvumą, kad būtų sumažinti išlaidas.

EK taip pat pažymi, kad ES klimato kaitos politika 2030 sistema bus ypač svarbi siekiant užtikrinti sektoriaus konkurencingumą, nes bus derybos dėl privalomo tarptautinio susitarimo dėl klimato kaitos.

EB taip pat įsipareigojo skatinti aplinkai nekenksmingas technologijas su naujomis plieno rūšių ir plėtrą per novatorišką mokslinių tyrimų ir plėtros.

Komisija siūlo, kad aukšto lygio grupė, kuri prižiūri šio plano įgyvendinimą. Komisija įvertins pažangą, padarytą per 12 mėnesių.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>