“Dream Factory” kreditoriai pasuka rebuking; nuosavybė bus parduodami aukcione

No Comments
Greiti kreditai

Rygos apygardos teismas liepos pabaigoje buvo uždaryta, pramogų ir kultūros centras “Svajonių fabrikas” žalos atlyginimo procese, pagal Bankroto registro įrašą.

Kaip LETA paaiškinti “Dream Factory” Kristine Neiman derinimas teisinės apsaugos planas paseno ir nebuvo susitarta planas.

Dabar antstolės Roland rugsėjo 9, Weinberg suteikė pirmąjį aukcioną parduoti “svajonių fabrikas” nekilnojamojo priklauso Lacplesis Street 101, Riga turtą. Pirmasis aukcionas pradinė kaina yra 721.000 latų.

Kaip pažymėjo Neiman, aukcionas buvo numatytas iki teismas nutraukė žalos atlyginimo procesą. Tačiau ji pridūrė, kad “Svajonių fabrikas” savininkams dėl disko atkūrimo šiuo metu kontakto su Rygos miesto taryba, siekiant vairuoti interesų atlikti. Tikėjosi baigti diską, nes dabartinės įmonės investicijos piesaiste.Kā pranešė gynimo kontoros “Svajonių fabrikas” buvo pasiūlytas balandžio mėnesį. Kaip LETA tada paaiškino “Svajonių fabrikas” bendrai savininkas Willow dainis, didžiausią ieškovas prieš “Dream Factory” yra “Lietuvos hipotekos ir žemės bankas” (“SEB Unibanka”), kaip pagrindinių kreditorių Rygos miesto tarybos ir Valstybinės mokesčių tarnybos.

Kaip paaiškinta pirmiau LETA Rygos miesto taryba, “Svajonių fabrikas” yra nekilnojamojo turto skola daugiau nei 25 000 latų, kolektoriaus ir nori susigrąžinti. Tačiau siūloma “Svajonių fabrikas” vaistas pagal įstatymą neleido mokesčių skolos išieškojimo.

Kaip pranešama, praėjusių metų gruodį, kad Vilniaus apygardos teismas patenkino “Svajonių fabrikas” ieškinį ir panaikino praėjusių metų liepa 17 aukcioną, kuriame turtas buvo parduotas UAB “Hipoteka banko Nekilnojamojo turto agentūra”.

Kaip paaiškinta pirmiau Neiman, toks teismo nutartis reiškia, kad “visas procesas turi pradėti iš naujo”, kuris yra nuosavybės teisės inkaro turto pirkėjas negali, todėl jie lieka “svajonių fabrikas”. Be to, antstolis turės iš naujo įvertinti turtą ir vėliau paskelbti naują aukcione.

Didžiausios įmonės savininkai yra Willow (37,73%), Līvija Vitols (34,61%) ir gegužės Vitols (23,9%), tuo tarpu Uldis BARTKEVIČS valdo 1,22%, Zane srovės ir Oswaldo Rudzātu – 1, 27% akcijų, pagal “Firmas.lv informacija.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>