Diena Senamiesčio Gidas

No Comments
Kruizai

Šį savaitgalį, ženklinimas tarptautinį dienų kelionė, Latvijos Profesionalus vadovas asociacijos (LPGA) gidai organizuoja nemokamą ekskursiją po senamiestį šimtmečius, ne tik vokiečių, anglų ar rusakalbių turistų, bet ir vietos parodyti vietas, kur datuojamas Rygos, o taip pat Senamiestis istorinis turtas.

Kvalifikuoti gidai dešimtys žmonių ėjo tam tikru maršrutu, ji turi būti daugiausia suinteresuotųjų šalių susirinko į rusakalbių vadovas. Kelionė, kuri eina per senamiestį, trunkantis dvi valandas ir 15 minučių, per kurias gidas bando parodyti, kaip Senamiestis išaugo ir pasikeitė. Maršrutas prasideda Alberta pamatė posūkiais ir ventiliatorius palei senamiesčio gatvėse.

Tokios ekskursijos su LPGA pagalba siekia skatinti ir vadovauti profesiją, Riga gyventojai ir miesto svečiai kviečiami į penktus metus, pernai pritraukė 300 susidomėjimą.

Profesionalus nepriklausomas gidas Aija Lube-Sube turai vadovauja antrus metus anglų, vokiečių ir latvių. Ji pripažįsta, kad yra didelis susidomėjimas Rygos patys gyventojai Rygoje ir nors daugelis žmonių mano, kad jie visi į savo kapitalo žino vadovaujasi Pasakojime yra nustebinti tuo, kiek įdomus Ryga išlaikyti save.

Aija Lubejai-Sube įdomiausia yra tiesiogiai dirbti su studentais, nes jie prašo daug klausimų. Kai antrojo laipsnio mergina vadovauti kodėl Laisvės paminklas yra trijų žvaigždučių klausimą atsakė, kad trys – tai laimės. Vėliau, žinoma, Gide paaiškino, kad Charles Hall manė, kad kažkas.

Gide daro išvadą, kad apie Rygos vispamatīgākā interesų užsieniečiai yra vokiečiai. Ryga žiūrėti daugiausia lėmė Baltijos vokiečių atšakas, kurie nori pamatyti, kad miestas pasikeitė per pastaruosius metus. Lietuvių turistų susidomėjimas Rygoje yra ne taip kruopščiai. Jie Ryga yra tik vienas iš daugelio miestų, kuriuose jie abu turistai kerta. Bet apskritai Aija Lube-Sube pripažinti, kad kaip ir visi Rygoje. Taigi visada esate labai didžiuojamės ir džiaugiamės, kad istorija, bet todėl, kad Ryga yra toks gražus pripažinti Gide.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>