Camden rinkoje

No Comments
Uncategorized

Rinkos baigėsi dieną Camden rinkoje – mažų ir didelių gothic ir punk rojus. Tai jauna rinka, kurioje galite nusipirkti viską, kad svarbios gyvenimo būdo atributų, piktas atrodančius drabužius ir batus, taip pat satetoveties, gerti savo alų ar Uzsitiens Grebena neaiškus roko grupė dainuoti vakare. Mes abu nusprendė pakeisti jį su vizito į Soho, ant vakaro nuėjome į metro.

Šį vakarą diską, tada vėl pasirūpino, kad po žeme (ar vamzdis, nes paprastai vadinamas) yra Londonas tiražas – gyvas, pulsuojantis sistema per kelias akimirkas sujungti žmones, kuriems tai didelis miestas niekada nebūtų laikomasi, ir greičiausiai po to, kai vieno metro vagone kelionę, aš niekada nustoja netiksies.

Tiesiog patinka filmus saldserigajas Niujorke, kur svetimi, atsitiktinai, susitikimas, trumpai, sugeba pakeisti vieni kitų gyvenimus. Tai, žinoma, banalus nuoroda, bet minučių ilgą važinėti šeštadienį vakare pora virto tikrai emociškai už scenos Londone.

Kartu mes lipa metro girtas britų elnias krūva. Vienas iš jų pradėjo pokalbį su vyru sėdi šalia vaikinas su Azijos įkvėpė veido bruožų ir Londonas vadovas juosmens. “Aš buvau Korėjoje,” sakė britas. Visas žaidimas girtas Bramaniba ir akių žvilgsnio dingo buvo atskleista, kad šalia manęs vaikinas yra tikrai iš Korėjos. Abi akys nušvito – vienas iš jų jau nebe vienišas turistas į milijonus miesto, ir kita for a moment uždelstą prisiminimus apie save, kaip kai kurių kitų nuotykius pasaulyje.

Be šio stebuklingo momento ir žaibas įveikė kitus bakalaurus: “Negalima tikėti juo, jis niekada nebuvo Korėjoje, jis atims visus savo pinigus”, jie gardza per vagono. Ir lėtai nekaltas kvailiojimas paėmė beveik visus automobilius – žmonės pradėjo šypsotis, aplipinadami vienas kitą, kaip ir mažo YouTube klipingos humoras.

Šypsenos ir pradėjo į mane, sėdintį juodaodį su dviem vaikais miega – po vieną kiekvienoje kelio. Bet tada atsivėrė durys, kartu su kitais bakalauro skubotai pasirinkti iš vagono ir bendrumo metu dingo – ieurbas keleivius atgal į savo knygomis arba sutelkto vaizdo skelbimus. Mažas epizodas iš Londone, kuris bus prisimenamas ilgai.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>