Baltcom įsigijo aštuonis mažus subjektus Rygoje ir regionai

No Comments
Uncategorized

“Baltcom” įsigijo aštuonis mažus subjektus Rygoje ir regionai
Telekomunikacijų paslaugas teikianti bendrovė “Baltcom” per metus įsigijo aštuonis telekomunikacijų paslaugų teikėjai Rygoje ir regionuose, bendrovė sako.

“Baltcom” perėmė kompanijų, tokių kaip “Global Vairuotojo ir Automobilio Agentūrai”, “IME Plus”, “Lietuvos kompiuterių tinklais”, “LAIN NET”, “Interneto pasaulis”, “IPTV”, “Rigas kabelinio radijo” ir “Ryga radijo relinių”.

“Baltcom” pirmininkas Vojko Rovere sakė, kad telekomunikacijų rinka konsolidacijos procesas įrodė augimo strategiją, nes ji leidžia jums greitai sukurti technologiškai aukštos kokybės draudimą, už klientų naudai. Pasak jo, “Baltcom” perėmė telekomunikacijų paslaugų teikėjų, Rygoje, Jūrmaloje, Ogre, Jūrmaloje ir Mārupes ir Ķekavas apskrityse.

“Baltcom” įkurta 1991 metais yra telekomunikacijų bendrovė, kuri siūlo analoginių ir skaitmeninės televizijos paslaugas, didelės spartos interneto ir fiksuoto telefono ryšio paslaugas. “Baltcom” grupei priklauso “Baltcom”, “Baltinet duomenys”, “Aldems”, “įvairiaspalviu”, “Televideotīkls”, “Technonet”, “Global DVA”, “LV Dats”, “Interneto pasaulis” ir kt.

Bendrovės didžiausias akcininkas kaip 2011 gegužės yra “Vienas RPAX SA”, kuri šiuo metu valdo 70% akcijų, 29,96% akcijų yra registruoti Kipre “Mackonar Impex Limited” ir 0,04% priklauso Lietuvos valstybinio radijo ir televizijos centras.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>