Atostogos Kipro saloje

No Comments
Kruizai

Viena vertus Saloje yra mažas ir gali būti provėžomis per dieną, bet tai mažai tikėtina, kad palikti tikslą. Saloje yra daug ir įvairių rūšių veiklą, kuri gali būti užpildytas laiko poilsiautojai keletą savaičių. Kai išsinuomoti automobilį, galite eiti į neskubantis patikrinimo saloje, kiekvieną dieną, jei pasirinksite kitą vietą. Vieną dieną ji gali būti kelionė per kalnus, bet daugiau neskubantis patikrinimas didžiųjų miestų, sėdi bare ir sala gyvenimas žiūrėti iš šono. Saloje yra daug galimybių ištirti senovės istoriją išgyvenusių scenomis iš graikų sas skrydziai mitologijos, ir mėgautis gamta.

Paphosas yra įsikūręs vakarinėje salos dalyje. Senovėje tai buvo kapitalo statusas. Šiandien ji yra viena iš UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Paphos yra mažas, žavingas uostas, kuriame galite žiūrėti stumdymasis ir šurmulio valčių prieplauka, gurkšnojant vyną Kipre vienoje iš kavinių. Aplink Pafosas yra skirtingas laikas istorinių įrodymų – viduramžių įtvirtinimai, senovės meno muziejus, archeologija, etnografija ir Bizantijos muziejų, įvairių bažnyčių ir vienuolynų, kapai, Kato Paphos archeologijos parkas.

25 km nuo Paphos yra mitas apvyniotas aplink vietą, kur jūros putos nusileido, krante air baltic deivė meilės ir grožio, Afroditė. Yra net kaime netoli Koukliju Afroditės šventyklą, kuri šimtmečius buvo senovės pasaulyje garbinimo vieta. Pafosas Odeon amfiteatras arba 1200 žiūrovai net ir šiandien naudojamas teatro ir koncertinių pasirodymų.

Akamas pusiasalis yra vienas iš drąsiausias salos dalių, kuri yra mažiausiai įtakos turizmo pramonę. Kad būtų lengviau tai išsaugojimo dalis Akamas pusiasalio buvo suteikta fizinio parko statusą. Tai gali būti vertinama tiek pėsčiomis pėsčiomis, važiuoti dviračiu ar 4×4. Ši dalis yra daug bilietai i briuseli kelių, kurie nėra pažymėti oficialius žemėlapius, todėl reikia tikėtis, kalnuota vėžliaivietovė nebus taip lengvai priimtinas automobiliu. Taip pat gyvena keletas rūšių vėžliai, 168 rūšių paukščių ir 16 rūšių drugelių. Ši pusiasalio dalis gali būti ilgesni pasivaikščiojimai, pažinti šias platumose būdinga augmenija ir gyvūnija.

Kaip pranešė graikų mitologijoje Adonis and Afroditės mėgstamiausia plaukimo plotas yra dviejų pakopų krioklys įsikūręs Coral Bay. Yra plaukia, moterys tampa gražesnė ir jaunesni ir stipresni vyrai. Apsilankę šioje svetainėje karštą dieną, kiekvienas keliautojas ras poilsį, šokinėti nuo uolų ruošiasi vandenis, kurie naudojasi senovės legendos magija.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>