Aštuoni faktai apie žvakių

No Comments
Be kategorijos

Nors žvakės žmonės šiais laikais nebereikia kaip šviesos šaltinis, jos visame pasaulyje vis labiau populiarėja ir mėgstamiausia šiuolaikinėje visuomenėje yra pilnas streso kasdieniniame gyvenime, kai visi ieško atokvėpio, ramybės bei galimybė pasinerti gražią aromato susižavėjimas. Be to, jei elektros tiekimas per audrą, žvakės dar naudinga vietos apšvietimas.
Seniausi žvakės

Pasak istorinių šaltinių, pagaminti iš banginių riebalų seniausių žvakės, buvo pagaminti Kinijoje, Čing dinastija, kuri valdė nuo 221 iki 206.gadam pr. Savo ruožtu, seniausios Aromatizuoti žvakės su kuriomis susiduriama Indijoje – jos esančius cinamonu ir buvo plačiai naudojamas šventyklos. Šiuolaikinės žvakės labiausiai primena Romos imperijos laikas žvakes, kurios buvo pagamintos iš lajaus su kanapių, lino arba medvilnės http://www.vjmetalas.lt/ .

Parafino išradimas

1830 distiliuotas parafinas, ir tai buvo žvakių gamybos revoliucija, parafino buvo pigus, nes medžiaga, iš kurios galėtų gaminti gana aukštos kokybės bekvapiu žvakės.

Tiesamūsdienās vis žvakių mylėtojai renkasi natūralius žvakės, pagaminti iš bičių vaško arba sojos. Jie valo orą, teigiamą poveikį organizmui ir pagerinti sveikatą.

žvakės komfortas

Devyni iš dešimties žvakių vartotojų pripažįsta, kad žvakė dega, kambarys, kad jaustumėtės patogiai ir jaukiai, ir paaiškėja, kad jauni žmonės naudojasi žvakių meilę dažniau nei kiti amžiaus grupes. Žvakė turi degti tris valandas ir tada tegul jis “poilsis” kaip degimo trukmės pratęsimą.

Žvakės daugiausia perka moterys

JAV žvakių gamintojai apklausa rodo, kad 90% iš žvakės įsigyti moterys. Be to, vienas iš penkių moterų žvakės naudojamas sodo, kiemo ar kitos lauko srityje apdaila.

Žvakės naudojamas 70% namų ūkio

Pasak JAV Nacionalinės Žvakių asociacija (Nacionalinė Žvakių asociacija) duomenimis, žvakės naudojami septyni iš dešimties namų ūkių. Šeimų dauguma uždegimo žvakę, kai tris kartus per savaitę, bet pusė žmonių mėgsta šviesą keletą žvakių vienu metu.

Svarbiausias veiksnys – kvapas

Tyrimai parodė, kad pagrindinis veiksnys, kuriuo žmonės pasirenka žvakės, jų skonio, bet antra vieta yra spalva ir forma.

Dauguma žvakės dega valgomasis

Dauguma, arba 42% apklaustų amerikiečių kištukai dauguma uždegimo, gyvenamasis kambarys, 18% – į virtuvę, bet 13% – į miegamąjį, pagal apklausos duomenis.

Dauguma žvakė mano puiki dovana

76% tyrimo dalyvių mano, kad žvakė yra puiki dovana švenčių, 74% žvakės yra pripažįstamos kaip gera įkurtuvės dovana, 66% iš jų norėčiau atvyksta čia mėgautis šeimininkė lankyti bendrą vakarienę, 61% Amerikos žvakė pasirinkti kaip padėkos dovana, bet 58% teigia, kad puikus žvakė, kaip gimtadienio dovana.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>