Arcade didžiausia turizmo paroda atidaryta

No Comments
Kruizai

Parodų centre Svečių namai atidarė Maskvos 8 Maskvos International Travel Fair MITT – Turizmas ir sportas (Maskva International Travel Fair), kuri yra oficialus renginys Maskvos vyriausybės.

Kalbėdamas pradžios, mero pavaduotojas Valerijus Vinogradovas sakė, kad Maskva yra aktyviai kuriama ir įgyvendinama speciali programa, skirta skatinti turizmą. Ši programa yra ne tik viešbučių statybos, atkurti flymaster.lt/wizzair.php Rusijos dvarus, naujus turizmo maršrutus, bet taip pat glaudų bendradarbiavimą su Rusijos regionų, kuriuose yra daug turizmo išteklių, – sakė V. Vinogradovas.

Parodą aplankė apie 1000 dalyvių iš 80 regionų sąžiningos Rusijos ir daugiau nei 40 šalių.

Paroda vyks iki gegužės 18 d dviejų centrinių aikštėse Svečių namai ir www.lot.com Arena. Per MITT-2008 atletikos maniežas, 3-oji tarptautinė paroda Svetingumas 2008.

Kelionės mugė MITT-2008 yra Rusijos Federacijos didžiausia pagal atvykstamojo ir vietinio turizmo plėtrą, laimėjo nacionalinį ir tarptautinį pripažinimą. Paroda skirta įvairių specialistų, pirmiausia Rusijos ir vėliau užsienio turizmo verslo. Šalis – partneris parodos šiemet pirmą kartą paskelbė, Čekiją. Tik MITT-2008 skambės daugiau flycca.net nei 40 šalių nacionalinės atstovavimo turizmo ir užsienio kelionių agentūromis, kurortų ir kurortų veidą. Tarp dalyvaujančių parodoje šalis: Armėniją, Azerbaidžaną, Baltarusiją, Bulgariją, Vietnamas, Graikija, Dubajus, Egiptas, Indonezija, Iranas, Ispanija, Italija, Kambodža, Katalonija, Kenija, Kinija, Lietuva, Malta, Marokas, Nepalas, Norvegija, Jungtiniai Arabų Emiratai, Tunisas, Ukraina, Kroatija, Juodkalnija, Čekija, Estija, Pietų Korėja ir kt.

Dėl pervežimas MITT bus pateikta visa paskirties turizmo pramonę: nuotykių turizmas, muziejus turizmas, sveikatos turizmas, pažintinis turizmas, kruizai, moteliai, kurortai, verslo ir paskata turizmas, viešbučio paslaugos, transportas, informacinės technologijos turizmas ir žiniasklaida. Pirmoji paroda MITT-2008 dalyvaujančiųjų šalių, Azerbaidžane, Čekijoje, Kenija, Kambodža ir Indonezijos.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>