Apžvalga. Automobilis Honda FrV

No Comments
Uncategorized

Tai labai neįprastas koncepcinis automobilis yra skirtas šiuolaikinių jaunų šeimų, kurie nori aktyvaus gyvenimo būdo, kuris neatmetama ilgą kelionę.

Honda Fr V, kuris, tiesą sakant, iš mikroautobusų ir crossover pasiūlymus lydinys gerbėjai labai erdvus interjeras, skirta šešis keleivius. Automobilių tarsi sukurta patogiai ir saugiai judėti ir pervežti didelį kiekį daiktų.

Jau daug bagažo Honda Fr V gali būti gerokai didesnis, sulankstomos galinės sėdynės eilutę, kuri suteikia beveik kubinis metras papildomos apimties ir leidžia atlikti gana dideles apkrovas.

Išoriškai automobilis atrodo labai stilingas ir dinamiškas – Aptakios linijos ir greitai išvaizdą stresas, pavyzdžiui, jos gana judrus pobūdžio ir polinkis į dinamišką vairavimą

Interjero dizainas Honda Fr V, taip pat atlikti šiandien sparčiai tempas stilius, pabrėžiant sportinis automobilis leanings. Priekinės sėdynės yra patogus formos, su smulkiais šoniniu palaikymu ir didelę sumą koreguojant, stilingas ratų mažumo, kai futuristinis prietaisų skydelis – visa tai palieka specialų ženklą interjero detalių Interjero Honda Fr V

Kokybės apdaila už šlovinimo Japonų dizaineriai ir inžinieriai glaudžiai bendradarbiavo visus elementus, pabrėždamas kompanijos požiūrį į Honda savininkai savo automobilius.

įdiegta automobilis benzininis variklis yra 1,8 litro ir 140 AG, kad svoris nuo šiek tiek daugiau nei 1400 kg automobilį leidžia jums parodyti jam labai gerą dinaminį efektyvumą.

Administravimas

Tradicinę susirūpinimą visiems automobiliams – puikų stabilumą kelyje, net aukščiausiu greičiu, tiek kėbulo pasvirimą ir momentiniai atsako net šiek tiek pasukti rato, kad Honda Fr V lyderis savo įtemptą kelio ruožo. Tai nestebina.

Honda FRV turi labai turtingą bazinę įrangą, kuri apima atskiro klimato kontrolės sistema, apšildytos priekinės sėdynės, saugos oro pagalvės, aštuonis ir stabilumo kontrolės sistema, lietaus jutiklis ir multi-funkcija kelionės kompiuterį.

Pasirūpinta inžinierių ir mėgėjų tolimų kelionių. Automobilyje įrengta Autopilotas, Xenon priekiniai žibintai, o ne duoti pavargusias akis nakties kelionės. Įdiegta automobilis yra labai geras standartinis audio sistema su aštuoniais garsiakalbiais, leidžia jums mėgautis muzika per ilgas keliones.

Apskritai, inžinieriai sugebėjo sukurti patį susirūpinimą neeilinį ir stilingą automobilį, pritraukti dėmesį visų kelių eismo dalyvių. Turtinga bazinė įranga, puikios kokybės ir aukštos kokybės kartu su sąlyginai mažą kainą, kad ji šiuolaikinių mikroautobusų, didelė konkurencija, kuri verčia visus gamintojus išlaikyti labai aukštą kokybės automobilių klasės lyderis.

>

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>